Home » За нас

За нас

Детската градина е построена през 1979г. В нея от тогава до момента се отглеждат, възпитават, социализират и обучават деца от 3 годишна възраст до постъпването им в първи клас.

Днес ДГ „Щастливо детство“ работи със 2 групи и затвърдява позициите си на елитна детска градина в региона. Родителите, убедени в качеството на възпитание и обучение, спокойно остават децата си. Те стават наши помощници, съюзници и приятели, които участват в изработването на костюми за празници, концерти и спектакли, в обновление на учебно-дидактичната среда и материална база, за да може и днес тя да бъде градина, внушаваща респект отвън и привличаща децата като „роден дом” отвътре. Много години вълнуващи спомени, в които заедно – учители и родители са били съпричастни към живота и проблемите на децата. Порасналите  деца на „Щастливо детство“ са вече  музиканти, художници, архитекти и известни личности.

Педагогическият екип е с доказани професионални и личностни качества и отговорно отношение към учебно-възпитателния процес. Учителите на ДГ” Щастливо детство” дават много от себе си, за да спечелят любовта на децата и уважението на родителите .Следейки най-новите тенденции в ПУВ, те поставят в центъра на педагогическото взаимодействие  – правата, свободата и самостоятелността на детето, като отношение и като основа за разнообразна работа с него.  Януари 2020г г-жа Бисерка Ангелова след дългогодишно  управление на детската градина  придобива право и е пенсионирана . На нейно място  е назначена г- жа Диляна Христова.

март 2024
П В С Ч П С Н